SKLEP

POMOC

PRODUKTY

Inne produkty:

Wybierz i zapamiętaj swoją tkaninę

Opis produktu ( roleta w kasecie)

 

Roleta w kasecie UNI BESTA to najniższa i najsmuklejsza roleta na rynku. To rozwiązanie daje nam  wysokie walory użytkowe. Płaska kaseta rolety poszerza profil skrzydła okiennego o nieco powyżej 30mm co skutkuje nieznacznym tylko zmniejszeniem kąta otwarcia okien i drzwi balkonowych - co z kolei jest główna bolączką wszystkich systemów roletowych (to zjawisko nie występuje zawsze ale jeśli wystąpi- bywa dokuczliwe).  W wersji Dzień Noc standardowo wykonana jest z aluminium co nadaje jej wyjątkowej sztywności i trwałości. 

Bardzo dobrze widoczne wkomponowanie się w kształt skrzydła okiennego systemu UNI BESTA jest w oknach w okleinie- wszystko dzięki świetnie dopasowanym technologiom pokrywania kaset i prowadnic termodrukiem i okleinami. 

 

Parametry oferty ( roleta w kasecie)

 

Wymiary maksymalne: 100cm x 2200cm

Kolor: Tkaniny z grupy Eden to jedna z liczniejszych grup tkanin. Szeroka paleta kolorystyczna w połączeniu z solidną jakością i bardzo dobrą ceną sprawia że rolety wykonane w oparciu o ten surowiec należą do częściej wybieranych przez naszych Klientów. Tkaniny Eden to ciekawy kompromis pomiędzy dyskretną przesłoną jaką daje grubo tkany materiał taki jak w niektórych grupach typu dzień noc a podgumowanymi tkaninami nie przepuszczającymi światła w ogóle. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie stworzyć w większości pomieszczeń wyjątkową atmosferę a szeroka paleta kolorów zapewni nam sporą plastyczność podczas zabawy światłem, na tyle dużą żeby zaspokoić gusta większości, nawet bardzo wybrednych Klientów. Połączenie Tkanin typu eden z rozwiązaniem typu " roleta w kasecie" daje nam dodatkowo możliwość wyciągnięcia maksimum możliwości z tej grupy tkanin. Prowadnice będące standardowym wyposażeniem rolet w kasecie zapewniają nam pełne wykorzystanie możliwości rolety.

 

01 września 2022

Czas dostawy:  nawet od 4 dni roboczych w zależności od wybranej tkaniny- potwierdzimy po otrzymaniu zamówienia

 

 

Kolor: 

 

Tkaniny zaciemniające EDEN to najpopularniejsza seria jakościowych tkanin częściowo przepuszczających światło. W zależności od barwy tkaniny, pochłanianie światła jest stopniowane od delikatnej przesłony do znacznego zaciemnienia. Świetny wybór dla Użytkowników o wrażliwych zmysłach dla których stopień zaciemnienia/ rozjaśnienia pomieszczeń użytkowych ma istotne znaczenie dla tworzeniu unikalnej atmosfery.

94,00 zł/ m2

 

Uni Besta Roleta w kasecie Tkaniny zaciemniające Eden

​​​​​​​JAK ZAMAWIAĆ

JAK MONTOWAĆ

JAK MIERZYĆ

WSTECZ

Logo Roletica rolety na wymiar

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA 

sklep@roletica.pl