SKLEP

POMOC

PRODUKTY

 

 

Ochrona przed promieniami słonecznymi

 

Promienie słoneczne to element którego potrzebujemy do zdrowego funkcjonowania naszego organizmu, ale ze wszystkim z czym się spotykamy na co dzień również te w nadmiarze lub w niektórych okolicznościach potrafią być uciążliwe i zmniejszyć nasze odczuwanie przyjemności z przebywania w pomieszczeniach.

 

Są sytuacje w których zaciemnienie pomieszczeń jest konieczne ze względu na przeznaczenie tychże.

Rolety zaciemniające to jedno z rozwiązań idealnie wpasowanych do tej sytuacji.

Proste i niezawodne mechanizmy, mnogość tkanin które mamy do wyboru dają nam olbrzymią ilość możliwości i nieprzebrany zasób narzędzi dzięki którym zaaranżujemy każde wnętrze. 

 

 

Rolety zaciemniające- rodzaje

 

Rolety w kasetach i rolety bezkasetowe

 

Tutaj obowiązują nas te same reguły co w przypadku rolet Dzień Noc.

Również mamy do dyspozycji te same mechanizmy rolet w kasetach i rolet bezkasetowych. To sama tkanina stanowi o specyfice przesłony.

Mechanizmy rolet ( kasety, boczki, łańcuszki, hamulce, rury nawojowe....) są te same. Pracujemy wyłącznie na materiałach najwyższej jakości. 

 

 

Rolety zaciemniające- rodzaje tkanin

 

Różne stopnie zaciemnienia

 

Bogata paleta kolorystyczna

 

 

I tutaj rzeczywiście można dostać zawrotu głowy. Na rynku mamy setki rodzajów tkanin zaciemniających. Różnią się one między sobą paletą kolorystyczną, stopniem zaciemnienia, domieszkami uszlachetniającymi i redukującymi przepuszczanie światła niemal do zera. 

 

Postanowiliśmy wybrać te grupy tkanin które cieszą się największym powodzeniem wśród naszych Klientów i co do których mamy pewność że będą służyły i cieszyły przez długie lata.

 

Stale powiększamy naszą kolekcję o kolejne półprodukty - tak aby być na bieżąco z aktualnymi trendami modowymi dyktowanymi przez światowej rango specjalistów od wystroju wnętrz. 

 

Ważne dla nas jest również zdanie i opinie Klientów - słuchamy Ich uwag i zmieniamy ofertę rolet zaciemniających w zgodzie również z Ich gustami.

 

Nowinki technologiczne, kolejne pomysły dostawców tkanin- wszystko to weryfikujemy w trakcie pracy z produktem jakim są rolety zaciemniające. Wszystkich zapraszamy do korzystania z naszych doświadczeń. Zapraszamy również do wyrażania swoich opinii o naszych produktach.

 

Rolety zaciemniające

ROLETY ZACIEMNIAJĄCE MINI

ROLETY ZACIEMNIAJĄCE W KASECIE

ROLETY ZACIEMNIAJĄCE W KASECIE

ROLETY ZACIEMNIAJĄCE MINI

Idealne wpasowanie w kształt i kolor okna- nowoczesny wygląd

Ekspresowy i bezinwazyjny montaż- bardzo korzystna cena

WYBIERZ 

wybierz typ: w kasecie czy bez (mini)

WSTECZ

Rolety Zaciemniające

KROK 2 

Logo Roletica rolety na wymiar

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA 

sklep@roletica.pl