SKLEP

POMOC

PRODUKTY

Rolety plisowane na wymiar to bardzo ciekawa pozycja na liście możliwości które dajemy naszym Klientom. Zdecydowanie warta rozpatrzenia. Szeroka paleta kolorów i w niczym nie odstępuje rozwiązaniom znanym ze świata rolet klasycznych więc warto przemyśleć wysoką funkcjonalność tego produktu.

Rolety plisowane na wymiar- zdecydowanie warto!

Rzecz kluczowa- montaż. Chyba najprostszy montaż spośród wszystkich systemów osłonowych. Całość rolety plisowanej na wymiar, jak wspominałem, zawieszona jest na lince która ściśle dopasowana jest do przestrzeni szybowej. Sama linka to cztery śrubki wkręcone w cztery naroża listew przyszybowych. Istotne jest aby pomiar został wykonany w miarę dokładnie ( linki maja spora tolerancję- mimo wszystko) a sam montaż jesteśmy w stanie wykonać w czasie poniżej 1 minuty- bez jakiegoś szczególnego przygotowania!

Rolety plisowane na wymiar- ekspresowy montaż.

Rolety plisowane na wymiar to też mnogość tkanin do wyboru. Mamy wśród nich takie które częściowo zasłaniają nas przed promieniowaniem słonecznym, takie które wprowadzają do wnętrza ciekawy nastrojowy klimat. Mamy takie które blokują dostęp światła niemal w 100% oraz takie które wręcz chłodzą nasze pomieszczenia dzięki temu że strona zewnętrzna tkaniny pokryta jest powłoką silnie odblaskową redukująca znacząco dostęp promieniowania UV do pomieszczenia.

Rolety plisowane na wymiar- tkaniny na każdą okazję

Możliwość zatrzymania górnej i dolnej listwy aluminiowej na dowolnym poziomie to funkcjonalność nie do powtórzenia w innych systemach osłonowych. Daje nam to nieograniczone możliwości osłony przed mocnym słońcem ale też przed wzrokiem ciekawskiego sąsiada- bez konieczności zaciemniania całego okna i blokowania dostępu do światła dziennego.

Rolety plisowane na wymiar- ustawiaj jak Ci wygodnie.

Dzięki temu że cała przesłona ( Plisa ) nie przekracza swoją szerokością samej tkaniny- jest to najpłytsza opcja wśród wszystkich systemów osłonowych na rynku. Jest tego jedna zaleta. Nie mamy do czynienia z ograniczeniem rozwarcia skrzydeł okiennych czy balkonowych. Rolety plisowane na wymiar nie wchodzą w kolizję z krawędzią otworu okiennego- co ma często miejsce nawet w najbardziej smukłych systemach roletowych a nawet w żaluzjach.

Rolety plisowane na wymiar- koniec z uszkodzeniami ścian.

Rolety plisowane na wymiar zestawienie dwóch tkanin

Całość przesłony jaką są rolety plisowane na wymiar utrzymywana jest na swoim miejscu dzięki bardzo mocnej lince która w specjalny sposób przepleciona jest przez tkaninę plisy oraz profile aluminiowe. Nie ma w plisie jednego zbędnego elementu.

Rolety plisowane na wymiar- bez zbędnych elementów.

Rolety plisowane na wymiar tkanina zaciemniająca

Wyjątkowa technologia nadawania tkaninie plisy kształt plisy właśnie ( harmonijki) przy okazji podwyższa znacznie sztywność przesłony- to stawia plisę już na wstępie wyżej od pozostałych tkanin roletowych- zwłaszcza tych najtańszych- pozbawionych wartościowych impregnatów.

Rolety plisowane na wymiar- impregnaty o wyjątkowej trwałości.

Rolety plisowane na wymiar górny prawy narożnik z uchwytem
Rolety plisowane na wymiar- kolor drewnopodobny złoty dąb

Nie zapominajmy ze Rolety plisowane na wymiar to system który zajmuje najmniej miejsca spośród wszystkich systemów osłonowych oferowanych na rynku. Nie wymaga on żadnego mechanizmu który utrzymuje i porusza tkaniną w przestrzeni szybowej okna. Nie posiada elementów które zużywają się podczas eksploatacji ( no może poza samym naciągiem). Jedyne co widzi uzytkownik Plisy to sama tkanina.

Rolety plisowane na wymiar- wyjątkowa funkcjonalność.

Producenci Rolet plisowanych na wymiar nie marnowali jednak czasu. Wykorzystanie najnowocześniejszych materiałów i technologii, nieustanne powiększanie możliwości jakie dają nam kolejne grupy oferowanych tkanin. Cała ta włożona praca skutkuje w dniu dzisiejszym wyjątkowo ciekawą i elastyczną propozycją dla Klientów szukających czegoś dla siebie w ofercie producentów systemów osłonowych.

Rolety plisowane na wymiar- dziś w nowoczesnej odsłonie.

Rolety plisowane na wymiar, żaluzje plisowane, plisy...rozwiązanie z kręgu tych znanych od lat. Miało swoje przysłowiowe 5 minut i na jakiś czas zostało odsunięte na bok. Prawdopodobie stało sie tak podczas zalewu rynku wieloma innymi produktami mającymi wiele niepodważalnych zalet. Produktami takimi jak żaluzje, rolety zaciemniające, rolety Dzień Noc - wszystkie grupy oferujące swiom użytkownikom setki mozliwości i rozwiązań. Dodatkowo Rolety rzymskie dla Klientów o wysublimowanym guście. Rolety wykonane w oparciu o tkaniny wykorzystywane w reflekslolach...Doprawdy - można pogubiś się w tak wielu propozycjach i opcjach. 

Rolety plisowane na wymiar

ROLETY PLISOWANE DACHOWE

ROLETY PLISOWANE

ROLETY PLISOWANE NA OKNO PIONOWE

ROLETY PLISOWANE NA OKNO DACHOWE

Kompaktowa konstrukcja, łatwy montaż, wiele funkcjonalności

Elegancki wygląd, szczelna osłona przed słońcem, nowoczesność

Rolety plisowane na wymiar

WSTECZ

Logo Roletica rolety na wymiar

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA 

sklep@roletica.pl