SKLEP

POMOC

PRODUKTY

SZUKASZ CZEGOŚ INNEGO?

ZOBACZ TO:

SZUKASZ CZEGOŚ INNEGO?

ZOBACZ TO:

Jeśli te drobne niedogodności nie są dla nas istotniejsze niż jakość samej tkaniny Rolety dzień noc, która jak wiemy jest najważniejszym , jakby nie było elementem całej konstrukcji. to wybór tej opcji jest jak najbardziej trafiony. Nie bez znaczenia jest również fakt że montaż tego systemu- Rolety dzień noc mini jest znacznie szybszy i łatwiejszy niż montaż systemów kasetowych. Polecamy to rozwiązanie.

Rolety dzień noc koło klamki

Można, idąc w ślad za tą myślą pozostać przy materiałach z pierwszej ligi, nie rezygnować z mechanizmów najwyższej jakości wybierając Rolety dzień noc mini zamiast rozwiązań kasetowych. Rura nawojowa z tkaniną jest co prawda widoczna, nie ma również prowadnic które redukują niemal całkowicie prześwity na pionowych krawędziach rolety ale mamy możliwość opcjonalnie domówić sobie żyłki prowadzące zwane również prowadnicami żyłkowymi dzięki którym tkanina przylega na tyle ściśle na ile to możliwe do profila okna i nie ma efektu falowania, trzepotania tkaniną rolety podczas przeciągów lub też odchylania się powierzchni Rolety dzień noc od płaszczyzny skrzydła podczas przełączania skrzydła w pozycje uchylną.

Rolety dzień noc tkanina 15

Niejednokrotnie chcąc osiągnąć efekt który może nam dać wyłącznie rozwiązanie jakim są Rolety dzień noc - rezygnujemy z jakości tkaniny lub trwałości mechanizmów po to żeby zmieścić się w założonym budżecie. Nie jest to dobra droga, efektem takiego działania może być konieczność wymiany rolet w czasie krótszym niż zakładaliśmy bo koszt ewentualnej naprawy może zdyskwalifikować rentowność całego przedsięwzięcia. Bo to właśnie sama tkanina jest sercem idei Rolety dzień noc i to w jakość tkaniny powinniśmy głównie inwestować.

Rolety dzień noc okno referencyjne roleta mini do połowy opuszczona Roletica.pl

To właśnie zastosowana tkanina Rolety dzień noc jest narażona na ewentualne odbarwienia poprucia na krawędzi, rozwarstwienia czy też utratę spójności i sztywności ( brak impregnatu). Rolety dzień noc nie są najtańszym dostępnym rozwiązaniem z uwagi na wiele czynników. Chodzi głównie o zastosowanie szczególnego rodzaju tkaniny, podwójnej ilości tej tkaniny specjalnego pręta obciążającego rękaw utworzony z tkaniny. Prawdopodobnie znajdziemy wiele tańszych rozwiązań ale nic nie zastąpi szczególnego efektu optycznego jaki jest zasługą patentu Rolety dzień noc właśnie.

Rolety dzień noc grubo pleciona tkanina bahama
Rolety dzień noc słaba tkanina bez impregnatu

Jakość Roletica.pl

Tani zamiennik

Rolety dzień noc w wersji mini to synonim kompromisu. Nadrzędnym celem platformy Roletica.pl jest umożliwienie naszym Klientom skonfigurowania systemu optymalnego dla potrzeb każdego odbiorcy. Zależy nam na tym żeby nie odbywało się to kosztem jakości. To dla nas gwarancja istnienia na rynku jako mocna marka, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy zalewani jesteśmy mnóstwem tanich zamienników dostępnych sezonowo niemal wszędzie, wliczając nawet sklepy spożywcze - Tak -Rolety dzień noc zostały potraktowane przez sieciowe dyskonty spożywcze jako atrakcyjny towar sezonowy i są dostępne w takich miejscach- oczywiście w wersji jakościowo odpowiednio dopasowanej do okoliczności (?). Rolety dzień noc same w sobie są bardzo ciekawym pomysłem który z powodzeniem sprawdza się u wielu naszych Klientów. Bardzo ważne dla żywotności tych rolet jest z jakiego jakościowo materiału są one wykonane.

WYBIERZ GRUPĘ TKANINY

grubość włókien, rodzaj splotu 

Swojej rolety dzień noc MINI

WSTECZ

KROK 3

ROLETY dzień noc MINI

Logo Roletica rolety na wymiar

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA 

sklep@roletica.pl