SKLEP

POMOC

PRODUKTY

21 sierpnia 2022

Inne produkty:

Opis produktu

 

Roleta w kasecie UNI BESTA to najniższa i najsmuklejsza roleta na rynku. To rozwiązanie daje nam  wysokie walory użytkowe. Płaska kaseta rolety poszerza profil skrzydła okiennego o nieco powyżej 30mm co skutkuje nieznacznym tylko zmniejszeniem kąta otwarcia okien i drzwi balkonowych - co z kolei jest główna bolączką wszystkich systemów roletowych (to zjawisko nie występuje zawsze ale jeśli wystąpi- bywa dokuczliwe).  W wersji Dzień Noc standardowo wykonana jest z aluminium co nadaje jej wyjątkowej sztywności i trwałości. 

Bardzo dobrze widoczne wkomponowanie się w kształt skrzydła okiennego systemu UNI BESTA jest w oknach w okleinie- wszystko dzięki świetnie dopasowanym technologiom pokrywania kaset i prowadnic termodrukiem i okleinami. 

 

Parametry oferty

 

Wymiary maksymalne: 100cm x 2200cm

Kolor: Dziesięć tkanin z sektora PREMIUM zadowoli największych estetów. Najwyższa jakość i elegancki charakter tkaniny  z grupy BAHAMA XXIII wprowadzi bez wątpienia nutę wzniosłego stylu do każdego typu wnętrza. W tej grupie produktowej mamy do wyboru dziesięć tkanin.

 

Teraz prosimy o podanie zaokrąglonego rozmiaru a w kolejnym kroku o dokładny wynik pomiaru.

 

Czas dostawy:  od 4 dni roboczych ( w zależności od rodzaju tkaniny)

 

Kolor: 

 

Kolejna tkanina z serii PREMIUM. Tym razem poza gęstym splotem i delikatną ale bardzo mocną siateczką pojawia się charakterystyczne wzdłużne prążkowanie. Wyjątkowo wdzięczny wzór do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz.

222,00 zł/ m2

 

Roleta w kasecie Dzień Noc BAHAMA XXIII

​​​​​​​JAK ZAMAWIAĆ

JAK MONTOWAĆ

WSTECZ

​​​​​​​JAK MIERZYĆ

Logo Roletica rolety na wymiar

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA 

sklep@roletica.pl