SKLEP

POMOC

PRODUKTY

22 sierpnia 2022

Inne produkty:

Opis produktu

 

Roleta w kasecie UNI BESTA to najniższa i najsmuklejsza roleta na rynku. To rozwiązanie daje nam  wysokie walory użytkowe. Płaska kaseta rolety poszerza profil skrzydła okiennego o nieco powyżej 30mm co skutkuje nieznacznym tylko zmniejszeniem kąta otwarcia okien i drzwi balkonowych - co z kolei jest główna bolączką wszystkich systemów roletowych (to zjawisko nie występuje zawsze ale jeśli wystąpi- bywa dokuczliwe).  W wersji Dzień Noc standardowo wykonana jest z aluminium co nadaje jej wyjątkowej sztywności i trwałości. 

Bardzo dobrze widoczne wkomponowanie się w kształt skrzydła okiennego systemu UNI BESTA jest w oknach w okleinie- wszystko dzięki świetnie dopasowanym technologiom pokrywania kaset i prowadnic termodrukiem i okleinami. 

 

Parametry oferty

 

Wymiary maksymalne: 100cm x 2200cm

Kolor: To jedna z ciekawszych propozycji w naszej ofercie. Możliwość zakupu produktu o jakości i rozwiązaniach PREMIUM w cenie nieznacznie wyższej niż podstawowa grupa.

 

Okienko pokazowe powyżej jest zaopatrzone właśnie w tkaninę z tej grupy. 

 

Mamy do wyboru aż dziewięć tkanin w tej grupie 

 

Istnieje również możliwość zamówienia próbek tkanin z wysyłką.

 

 

Teraz poprosimy o podanie zaokrąglonego rozmiaru a w kolejnym kroku o dokładny wynik pomiaru.

 

Czas dostawy:  od 4 dni roboczych ( w zależności od rodzaju tkaniny)

 

Kolor: 

 

Seria tkanin z grupy Dzień Noc BAHAMA XV to zdecydowanie jedna z częściej wybieranych przez Klientów grup produktowych. To optymalne połączenie najwyższej jakości z wciąż bardzo atrakcyjną ceną. Delikatny i gęsty splot. Ciekawa kompozycja kolorystyczna w połączeniu z siatką wykonaną z bardzo cienkiej i niemal przeźroczystej nici dają niepowtarzalne efekty podczas aranżacji wnętrz.

207,00 zł/ m2

 

Roleta w kasecie Dzień Noc BAHAMA XV

​​​​​​​JAK ZAMAWIAĆ

JAK MONTOWAĆ

WSTECZ

​​​​​​​JAK MIERZYĆ

Logo Roletica rolety na wymiar

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA 

sklep@roletica.pl