SKLEP

POMOC

PRODUKTY

22 sierpnia 2022

Inne produkty:

Opis produktu

 

Roleta w kasecie UNI BESTA to najniższa i najsmuklejsza roleta na rynku. To rozwiązanie daje nam  wysokie walory użytkowe. Płaska kaseta rolety poszerza profil skrzydła okiennego o nieco powyżej 30mm co skutkuje nieznacznym tylko zmniejszeniem kąta otwarcia okien i drzwi balkonowych - co z kolei jest główna bolączką wszystkich systemów roletowych (to zjawisko nie występuje zawsze ale jeśli wystąpi- bywa dokuczliwe).  W wersji Dzień Noc standardowo wykonana jest z aluminium co nadaje jej wyjątkowej sztywności i trwałości. 

Bardzo dobrze widoczne wkomponowanie się w kształt skrzydła okiennego systemu UNI BESTA jest w oknach w okleinie- wszystko dzięki świetnie dopasowanym technologiom pokrywania kaset i prowadnic termodrukiem i okleinami. 

 

Parametry oferty

 

Wymiary maksymalne: 100cm x 2200cm

Kolor: W grupie Dzień Noc BAHAMA XIV znajdziecie Państwo 6 tkanin dopasowanych kolorystycznie do wielu typów wystrojów wnętrz. Podczas konfiguracji produktu prosimy o wybranie tkaniny z listy konfiguratora.

 

 

Zdjęcie okienka pokazowego służy jedynie do zobrazowania systemu kasetowego Uni Besta i funkcjonalności tkaniny Dzień Noc. Tkanina w tej rolecie to BH 1507 z grupy BAHAMA VI- oczywiście również dostępna w naszym sklepie.

 

Istnieje również możliwość zamówienia próbek tkanin z wysyłką.

 

Teraz prosimy o podanie zaokrąglonego rozmiaru a w kolejnym kroku o dokładny wynik pomiaru.

 

Czas dostawy:  od 4 dni roboczych ( w zależności od rodzaju tkaniny)

 

Kolor: 

 

Grupa tkanin BAHAMA IV  to ciekawe połączenie grubego splotu z delikatnym prążkowaniem i mocnej siateczki wzmocnionej plecionką i mniejszych oczkach podwyższających znacznie jej trwałość. Widoczne przeploty z akcentami naturalnymi dodają ciekawego charakteru rolecie. Pasy nieprzezierne częściowo przepuszczają światło zależnie od nasycenia barwy.

182,00 zł/ m2

 

Roleta w kasecie Dzień Noc BAHAMA XIV

​​​​​​​JAK ZAMAWIAĆ

JAK MONTOWAĆ

WSTECZ

​​​​​​​JAK MIERZYĆ

Logo Roletica rolety na wymiar

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA 

sklep@roletica.pl