SKLEP

POMOC

PRODUKTY

22 sierpnia 2022

Inne produkty:

Opis produktu

 

Roleta w kasecie UNI BESTA to najniższa i najsmuklejsza roleta na rynku. To rozwiązanie daje nam  wysokie walory użytkowe. Płaska kaseta rolety poszerza profil skrzydła okiennego o nieco powyżej 30mm co skutkuje nieznacznym tylko zmniejszeniem kąta otwarcia okien i drzwi balkonowych - co z kolei jest główna bolączką wszystkich systemów roletowych (to zjawisko nie występuje zawsze ale jeśli wystąpi- bywa dokuczliwe).  W wersji Dzień Noc standardowo wykonana jest z aluminium co nadaje jej wyjątkowej sztywności i trwałości. 

Bardzo dobrze widoczne wkomponowanie się w kształt skrzydła okiennego systemu UNI BESTA jest w oknach w okleinie- wszystko dzięki świetnie dopasowanym technologiom pokrywania kaset i prowadnic termodrukiem i okleinami. 

 

Parametry oferty

 

Wymiary maksymalne: 100cm x 2200cm

Kolor: Najbardziej luksusowa grupa tkanin o delikatnym i bardzo mocnym splocie. W tej Grupie tkanin Dzień Noc widać mocny nacisk na jakość użytych technologii i surowców. Do wyboru mamy osiem tkanin.

 

Zdjęcie okienka pokazowego służy jedynie do zobrazowania systemu kasetowego Uni Besta i funkcjonalności tkaniny Dzień Noc. Tkanina w tej rolecie to BH 1507 z grupy BAHAMA VI- oczywiście również dostępna w naszym sklepie.

 

Istnieje również możliwość zamówienia próbek tkanin z wysyłką.

 

Teraz prosimy o podanie zaokrąglonego rozmiaru a w kolejnym kroku o dokładny wynik pomiaru.

 

Czas dostawy:  od 4 dni roboczych ( w zależności od rodzaju tkaniny)

 

Kolor: 

 

Grupa tkanin BAHAM VII to sektor Premium. Delikatny mocny splot siateczki z ledwo zauważalną nicią nadaje rolecie luksusowego charakteru. Wpleciona w pasy nieprzezierne srebrna nić dodaje nowoczesnego stylu. Świetnie nadaje się do gustownie urządzonych wnętrz gdzie jest widoczny nacisk na produkty o najwyższej jakości.

235,00 zł/ m2

 

Roleta w kasecie Dzień Noc BAHAMA VII

​​​​​​​JAK ZAMAWIAĆ

JAK MONTOWAĆ

WSTECZ

​​​​​​​JAK MIERZYĆ

Logo Roletica rolety na wymiar

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA 

sklep@roletica.pl