SKLEP

POMOC

PRODUKTY

29 sierpnia 2022

Inne produkty:

Opis produktu

 

Roleta typu Mini w wersji bezinwazyjnej montowana opcjonalnie z żyłkami prowadzącymi ( opcja do wyboru w konfiguratorze) to optymalne rozwiązanie dla Klientów poszukujących atrakcyjniejszych cenowo opcji, chcących jednocześnie skorzystać z funkcjonalności jakie daje nam mnogość tkanin roletowych z serii Dzień Noc. Mówiąc krótko możemy wybrać droższą tkaninę i osiągnąć zamierzony efekt zaoszczędzając nieco na samym systemie . 

 

Szerszy opis technologii  - w dziale blogowym

 

Parametry oferty

 

Wymiary maksymalne: 100cm x 2200cm

Kolor: Grupa BAHAMA VI to seria tkanin o grubym, wyczuwalnym pod palcami splocie nawiązującym wzorem i zabarwieniem do materiałów pochodzenia naturalnego. Mamy do wyboru dziesięć tkanin. Jest w czym wybierać. 

 

Zdjęcie okienka pokazowego służy jedynie do zobrazowania systemu roletowego MINI i funkcjonalności tkaniny Dzień Noc. Tkanina w tej rolecie to BH 1507 z grupy BAHAMA VI- oczywiście również dostępna w naszym sklepie.

 

 

Teraz poprosimy o podanie zaokrąglonego rozmiaru a w kolejnym kroku o dokładny wynik pomiaru.

 

Czas dostawy:  od 4 dni roboczych ( w zależności od rodzaju tkaniny)

 

Kolor: 

 

Ciekawa tkanina o masywnym splocie, dobrze pochłaniająca światło. W pasach nieprzeziernych widoczne poprzeczne zabarwienia nadające tkaninie charakterystycznego stylu nawiązującego do natury. Siatka równo, solidnie pleciona. Wzmocniona.  

141,00 zł/ m2

 

Roleta MINI bez kasety Dzień Noc  BAHAMA VI

WSTECZ

​​​​​​​JAK ZAMAWIAĆ

JAK MONTOWAĆ

​​​​​​​JAK MIERZYĆ

Logo Roletica rolety na wymiar

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA 

sklep@roletica.pl