SKLEP

POMOC

PRODUKTY

02 września 2022

Inne produkty:

Opis produktu ( Roleta mini)

 

Roleta typu Mini w wersji bezinwazyjnej montowana opcjonalnie z żyłkami prowadzącymi ( opcja do wyboru w konfiguratorze) to optymalne rozwiązanie dla Klientów poszukujących atrakcyjniejszych cenowo opcji, chcących jednocześnie skorzystać z funkcjonalności jakie daje nam mnogość tkanin roletowych z serii Dzień Noc. Mówiąc krótko możemy wybrać droższą tkaninę i osiągnąć zamierzony efekt zaoszczędzając nieco na samym systemie . 

 

Szerszy opis technologii Rolet mini  - w dziale blogowym

 

Parametry oferty ( Roleta mini)

 

Wymiary maksymalne: 100cm x 2200cm

Kolor: Tkaniny z grupy Eden to jedna z liczniejszych grup tkanin. Szeroka paleta kolorystyczna w połączeniu z solidną jakością i bardzo dobrą ceną sprawia że rolety wykonane w oparciu o ten surowiec należą do częściej wybieranych przez naszych Klientów.

 

Ciekawe rozwiązanie w rolecie mini polega na zastosowaniu opcjonalnie żyłek prowadzących, zwanych niekiedy prowadnicami żyłkowymi właśnie. Dzięki temu rozwiązaniu zapobiegamy niepożądanym ruchom tkaniny roletowej ( w rolecie mini) podczas przeciągów w pomieszczeniu lub podczas uruchamiania funkcji uchyłu w oknach. We wcześniejszych systemach roletowych lub tańszych wersjach tego produktu dostępnych często w zastanawiająco niskiej cenie - nie ma tego rozwiązania co czyni ten produkt wysoce uciążliwym w dłuższej perspektywie.

 

Kolejnym ciekawym udogodnieniem jakie niosą ze sobą rolety mini jest innowacyjny system montażu bezinwazyjnego. Cały zestaw jest skonstruowany w taki sposób aby można było bez zastosowania narzędzi (może poza nożyczkami do skrócenia żyłki- która zamawiana jest jako opcja) zamontować roletę mini w czasie krótszym niż dwie minuty. Specjalne haczyki służące do montażu " boczków" rolety mini do górnej krawędzi skrzydła i analogiczne do montażu naciągów opcjonalnych żyłek to gwarantują - więcej w dziale - jak montować. 

 

JAK ZAMAWIAĆ

JAK MONTOWAĆ

​​​​​​​JAK MIERZYĆ

Teraz poprosimy o podanie zaokrąglonego rozmiaru a w kolejnym kroku o dokładny wynik pomiaru.

 

Czas dostawy:  od 4 dni roboczych ( w zależności od rodzaju tkaniny)

 

Kolor: 

Tkaniny zaciemniające EDEN zwłaszcza w wydaniu Roleta mini to najpopularniejsza seria jakościowych tkanin częściowo przepuszczających światło. W zależności od barwy tkaniny, pochłanianie światła jest stopniowane od delikatnej przesłony do znacznego zaciemnienia. Świetny wybór dla Użytkowników o wrażliwych zmysłach dla których stopień zaciemnienia/ rozjaśnienia pomieszczeń użytkowych ma istotne znaczenie dla tworzeniu unikalnej atmosfery.

73,00 zł/ m2 ( cena Brutto)

 

Roleta MINI  z prowadnicą żyłkową EDEN

WSTECZ

Logo Roletica rolety na wymiar

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA 

sklep@roletica.pl