SKLEP

POMOC

PRODUKTY

Jesteśmy zespołem profesjonalnych rzemieślników od ponad 18 lat pracujemy w branży stolarki otworowej i systemów osłonowych. Długoletnia praktyka i rzetelna praca dała nam solidne podstawy do zbudowania własnego przedsiębiorstwa w którym w pełni możemy wykorzystać  niespożyte pokłady kreatywności i pasji w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Systematyczna praca i ciągłe poszukiwanie gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość i zbieżność z najaktualniejszymi trendami. 

O nas

Na naszej stronie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje potrzebne  do samodzielnego wyboru najodpowiedniejszego dla siebie systemu osłonowego. Wychodzimy naprzeciw Klientom którzy cenią sobie produkty jakościowo najwartościowsze a jednocześnie Klientom którzy nie chcą przepłacać za coraz droższe usługi zwłaszcza w dobie widocznych w ostatnim czasie podwyżek cen. Nie chcemy rezygnować z produktów najwyższej jakości i odchudzać oferty produktowo po to żeby uatrakcyjnić cenę. Postanowiliśmy rozwarstwić ofertę tak aby mieć możliwość dotarcia z produktem najwyższej jakości do Klientów kreatywnych, mających możliwość poświęcenia odrobiny czasu na zapoznanie się z instrukcjami pomiarowymi i montażowymi. Przygotowaliśmy szereg poradników i cały czas poszerzamy bazę artykułów i porad. Każdy dzień pracy z Klientami i produktem daje nam wgląd w sytuację na rynku i przynosi kolejne doświadczenia którymi chętnie się dzielimy.

Co znajdziecie na naszej stronie?

Nie zamykamy możliwości obsługi Klienta który nie dysponuje wystarczającą ilością czasu aby samodzielnie zająć się montażem i pomiarem. Lub też nie może lub nie chce podejmować się takich działań. Mamy w ofercie również usługi pomiaru i montażu naszych systemów. Nasi Technicy to wyłącznie ludzie z wieloletnim doświadczeniem i dobieramy ich wyjątkowo skrupulatnie. Zachęcam do zapoznania się z wolnymi terminami opiekunów regionów.

Szukasz fachowca- skontaktuj się z nami


Dzięki naszej pomocy zaoszczędzisz cenny czas i środki poprzez skrócenie łańcucha dystrybucyjnego i bezpośredni dostęp do produktu. Zaoszczędzona energię będziesz mógł wykorzystać na czerpanie satysfakcji z nowego wyglądu swojego wnętrza i realizację kolejnych pomysłów.

REGION 1- świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

REGION 2- lubelskie, mazowieckie, podlaskie

REGION 3- kujawsko- pomorskie, pomorskie, warmińsko- mazurskie

REGION 3- zachodniopomorskie, lubuskie

REGION 4- wielkopolskie

REGION 5- dolnośląskie

REGION 6- opolskie, śląskie

REGION 7- łódzkie

Logo Roletica rolety na wymiar

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA 

sklep@roletica.pl  

WSTECZ